ГлавнаяСтатьиСтатьи (обо всём)Новинки HiTek → AirPods Pro, переваги та недоліки

AirPods Pro, переваги та недоліки

11 ноября 2021 - GoldenHands.info

Нові  AirPods Pro давайте подивимося на них ближще - чи такі вони гарні, як декларує компанія.

В лютому 2020 року можно було купити наушники apple AirPods Pro значно дешевше чим восени. Після анонсу нових iPhone гарнітура різко подорожчала. Якщо до презентації на сайті Apple аксесуар коштував приблизно 300 долларів, то після цінник піднявся майже до 400. Як вам такі інвестиції?

 

 Що таке AirPods Pro?

 Гарнітура має два модулі з дизайном, відмінним від звичайних AirPods - ніжка навушника коротша, але сам аксесуар трохи товстіший і важчий. У вухах додаткова вага не відчувається та дискомфорту не викликає. Футляр витягнутий у горизонтальній площині, на відміну вів AirPods. Важливо, що навушники розміщуються у ньому «обличчям» один до одного, а не навпаки. Тобто при переході з класичних «ейрподсів» доведеться звикати. Призвичаятись  вставляти навушники вірно, на автоматі можно  буде через кілька днів.

 Кейс легко поміщається в найменшу кишеню джинсів (у народі — кишеньку під запальничку або презервативи), але звичніше носити її в основній кишені або рюкзаку.

AirPods Pro, плюси мінуси

 

Комплект AirPods Pro (як і звичайних AirPods) максимально лаконічний:

 • Самі навушники
 • Зарядний провід Lightning
 • Конвертик із змінними амбушорами (насадками)

 

 До того ж футляр гарнітури йде з виходом USB-C, а не USB-A, як у старих айфонах, це нова практика Apple. Тобто вставити провід у старий адаптер не вийде, зате девайс можна буде підзарядити через новий зарядник USB-C, або через порт свіжих MacBook (випущених після 2015 року).

 

 Кейс AirPods Pro

 

Деякі покупці AirPods скаржилися, що навушники не розраховані на їхню вушну раковину та постійно вивалюються. Тут все простіше та зручніше – користувач може вибрати, яку насадку – розміру S, M або L – встановити на гарнітуру. Також на AliExpress та інших майданчиках можна придбати альтернативні амбушюри, якщо комплектні чомусь не зайдуть чи загубляться.

 

Щоб оцінити відповідність, потрібно зайти в налаштування навушників та вибрати пункт «Перевірити прилягання насадок». У разі невідповідності (як на скріншоті), система попросить поправити навушник або замінити насадку.

 

Якщо у звичайних AirPods був лише один режим роботи, то тут їх цілих три:

 • Звичайний (шумопридушення вимкнено)
 • З шумом придушеннярежим прозорості.
 • У останньому режимі встановлені кожному модулі мікрофони починають захоплювати звук і передавати їх у вуха на кшталт слухового апарату. Ви чудово чуєте, що відбувається поруч, якби зняли навушники або вставили у вуха класичні AirPods.

 

У звичайному режимі активне шумозаглушення (АШП) вимкнено і тоді гарнітура звучить як більшість простих дротових навушників із силіконовими амбушюрами. Відчуття такі, як у вуха вставили ватяні тампони — поки не включили музику.

 

Найголовніший режим - АШП. Те, заради чого навушники варто купувати. При цьому сценарії мікрофони захоплюють звук зовні і всередині вушної раковини, AirPods Pro багато разів на секунду аналізують звукові потоки. У разі захоплення стороннього звуку девайс обробляє його, конвертує та пускає у вухо слухача зворотну звукову хвилю. У результаті наш мозок дурить і не чує звук-подразник.

 

Схоже на магію, проте Apple не першою вигадала подібну технологію. У перші дні після використання гарнітури дивуєшся, як можна слухати музику в навушниках без шуму. Як тільки знімаєш AirPods Pro, то дивуєшся знову — чому навколишній світ такий гучний?

 

 Три режими роботи AirPods Pro

 •  Звичайний 
 • Шумоподавлення ввімкнуто
 • АШП - режим прозорості

 

Щоб оцінити рівень шумоподавлення, вставте навушники, увімкніть АШП, а потім вийміть один модуль - навушник, що залишився у вусі, переключиться на прозорість. Потім затискаємо в кулак витягнутий модуль (закриваємо фотосенсори), щоб AirPods Pro здалося, що обидва навушники знаходяться у вухах. Ви відчуєте невеликий звуковий поштовх (не знаю, як це правильніше описати) і відчуття, наче оглухли на одне вухо - це ввімкнувся шумодавлювач.

 

Недоліки AirPods Pro

 

 • Були втрачени деякі фунції классичних AirPods в Pro-девайс, наприклад:
 • Перемикання треків за допомогою тапів по наушниках, було замінено на здавлювання його ножки, відповідну кількість разів, простіше скористатися для цього смартфоном або годинником.
 • Швидко псується поверхність кейса
 • Самі навушники притягують пиляку
 • Сменшився час автономної роботи з 5 до 4,5 годин (вони можуть протягнути майже добу, якщо періодично класти їх у футляр)

 

Та, певно, головний недолік – всі очікували виразного збільшення якості звуку – на жаль, цього не відбулося.

1986979

Пожаловаться!
Комментарии (0)
Добавить комментарий
Публикации в разделе "На досуге"
Большие секреты маленьких комнат
Теснота и захламленность – главная проблема помещений с маленькими комнатами. До сих пор встречаются комнаты, стоя в центре которых, можно дотронуться до стен во все четыре стороны.  
Понедельник: Вкусный обед из трех блюд!
Началась новая рабочая неделя. Очень сложно "сбросить" с себя налет впечатлений от прошедших выходных и с головой влиться в работу. Душа требует продолжения праздника и веселого настроения.   Не расстраивайтесь, мы поможем вам настроиться на рабочий лад и при этом продолжать чувствовать себя так, словно вы на отдыхе в пятизвездочном отеле!
Сочиняем продолжение сказки! Экспресс-конкурс
  Экспресс-конкурс   на лучшее продолжение сказки   "Город тачек"  
Разноцветная любовь
А какой у тебя любимый цвет? Проверь свою сексуальность в представленной радуге цветов.  
Нарния в твоем подъезде
Идея разрисовать свой подъезд пришла ко мне весьма неожиданно. Она стала отголоском детского увлечения, которое, впрочем, я никогда не воспринимала всерьез.   
Вкуснейшие кексы с изюмом
Самая простая выпечка очень часто получается самой вкусной. Недавно в моей кулинарной книге появился простейший рецепт кексов, которым хочу поделиться. Давайте узнаем, как можно приготовить очень вкусные кексы с изюмом.
Сказка про вишневую косточку
  В цветочном краю было много прекрасных королевств. Все они были дружны между собой и никогда не воевали. Король и королева Вишневого королевства были очень добрыми и хорошими людьми. Поэтому, когда они узнали, что скоро у них появится дочь, то решили устроить пир. 

Новые Клубы

 

Google+